Úvod

Vítejte na stránkách Erotické Relaxace Skrdlovice, prvotřídního masážního salónu specializujícího se na erotické masáže. Před využitím našich služeb je nutné se seznámit s následujícími podmínkami služby. Tyto podmínky definují pravidla užívání našich služeb, práva a povinnosti jak klientů, tak poskytovatele služeb. Rozumíme, že právní dokumenty mohou být náročné na pochopení, nicméně důrazně doporučujeme detailní prostudování tohoto dokumentu k plnému pochopení všech podmínek spolupráce.

Definice služeb

Naše masážní studio poskytuje široký výběr erotických masáží, od klasických relaxačních po intenzivní tantra masáže. Každá z našich služeb je zaměřena na hlubokou relaxaci a regeneraci těla a mysli. Zkušení maséři a masérky se věnují individuálním potřebám klientů za účelem poskytnutí co nejpříjemnějšího zážitku. Důraz je kladen na diskrétnost, soukromí a profesionalitu v každém aspektu našeho působení.

Souhlas s podmínkami

Využitím našich služeb vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami. Je důležité, abyste si před rezervací služby podmínky důkladně přečetli a ujistili se, že s nimi souhlasíte. Pokud s některou částí podmínek nesouhlasíte, nemáte oprávnění využívat naše služby. Vzniká zde právně závazný vztah mezi klientem a poskytovatelem služby, jehož základy jsou položené v tomto dokumentu.

Ochrana soukromí a osobních údajů

Velký důraz klademe na ochranu soukromí a bezpečnost osobních údajů našich klientů. Veškeré poskytnuté informace jsou zpracovávány a chráněny v souladu s platnými zákony České republiky. Osobní údaje jsou shromažďovány pouze za účelem zlepšení poskytovaných služeb a jejich zpracování je striktně regulováno. Jakékoli další použití těchto údajů mimo účely specifikované v těchto podmínkách je bez explicitního souhlasu klienta nepřípustné.

Kontaktní údaje vlastníka

V případě jakýchkoli dotazů nebo potřeby konzultace ohledně našich služeb či podmínek služby se neváhejte obrátit na vlastníka webu, pana Dalibora Novotného, na adresu: Forbesova 318/9, 602 00 Brno-střed, Česká republika. Komunikace může probíhat elektronicky na adrese [email protected]. Jsme zde, abychom vám poskytli co nejkvalitnější služby a zároveň ochránili vaše práva a soukromí v souladu s našimi podmínkami a zákony České republiky.