Úvod

Vítáme Vás na naší stránce Zásady ochrany osobních údajů. Vědomi si významu ochrany soukromí a osobních údajů našich klientů, přistupujeme k této otázce s maximální vážností. Naše společnost, Erotické Relaxace Skrdlovice, se zavazuje chránit veškeré osobní údaje, s nimiž přichází do kontaktu při poskytování služeb v našem masážním salonu. Tento dokument nastiňuje, jaké informace shromažďujeme, jak je používáme, jak jsou chráněny a jaká práva máte jako naši zákazníci v souvislosti s ochranou vašich osobních údajů.

Shromažďování a používání osobních údajů

Osobní údaje našich klientů shromažďujeme pouze v nezbytném rozsahu a pouze za účelem poskytování našich masážních a relaxačních služeb. To zahrnuje jméno, kontaktní informace a preference v rámci služeb, které nabízíme. Tato data nám umožňují přizpůsobit naše služby individuálním potřebám a zájmům našich klientů, zajistit co nejlepší zážitek během návštěvy našeho salonu a poskytnout informace o novinkách či akcích, které by vás mohly zajímat.

Ochrana osobních údajů

Zavazujeme se chránit osobní údaje našich klientů před neoprávněným přístupem, změnou, zveřejněním nebo zničením. K ochraně údajů využíváme fyzické, elektronické a organizační bezpečnostní opatření. Důraz klademe na to, aby měli k osobním údajům přístup pouze oprávnění zaměstnanci a to výhradně za účelem poskytování služeb naší společnosti. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí.

Vaše práva

Jako zákazníci máte právo na přístup k vašim osobním údajům, na opravu nebo výmaz osobních údajů, které následně není možné další zpracování. Pro uplatnění těchto práv nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected].

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů nebo požadavků v souvislosti s ochranou vašich osobních údajů nás prosím neváhejte kontaktovat. Náš masážní salon a jeho provozovatel Dalibor Novotný se nachází na adrese Forbesova 318/9, 602 00 Brno-střed, Česká republika. Jsme zde, abychom vaše dotazy zodpověděli a zajistili, že se ve všech aspektech cítíte v našem salonu bezpečně a pohodlně.